Terminátor 2: Soudný den

KINO LUCERNA /Praha/ PÁ 16.2. 20:30 
B.BAKALA
/Brno/
ST 21.2. 20:30 
MINIKINO
/Ostrava/
PÁ 2.3. 20:00
KINO BESEDA /Plzeň/ PÁ 23.3. 20:00

originální název TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY
režie James Cameron
obsazení Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong, Robert Patrick, Michael Edwards
rok výroby 1991
délka filmu 137 min.
země původu USA
nosič BluRay
jazyková verze anglicky s českými titulky
trailer filmu YouTube

Když už jednou řekl, že se vrátí, svému proroctví musel dostát! Arnold Schwarzenegger se vrací zpět do minulosti jako T-800 ve Dni zúčtování, aby zachránil Johna Connora před svou modernější a téměř nezničitelnou verzí T-1000. A vy vězte, že vás tahle devadesátková klasika, kterou mnozí kritici považují za nejlepší akční a sci-fi film všech dob, bude na velkém plátně pekelně bavit! Filmová parta kolem Jamese Camerona získala za film řadu ocenění, mezi nimi třeba čtyři Oscary. Není se čemu divit, na rok 1991 se jednalo o průlomový snímek nejen na poli CGI. Pojďte se o tom znovu přesvědčit na festival Future Gate.

 

2 Comments

 1. Petr

  Je škoda, že se jedná o klasicky sestříhanou, 137 min. dlouho kino verzi. Jež, byla mimochodem nedávno promítaná i v multiplexech v obnovené 3D premieře. To nešlo pořídit 154 minut tvající, ještě vylepšený “Director`s Cut”? Myslím, že takový to kultovní snímek by si zasloužil být puštěný na festivalu ve své nejlepší možné podobě.
  P.

  Reply
  1. Andrej /Future Gate/

   Dobrý den, Petře,
   bohužel sehnat práva na 2D verzi bylo opravdu hodně komplikované a jediná možnost byla právě ta kinoverze 137 min. Ale film je to úžasný a v kině 2D hodně dlouho nebylo a asi nebude 🙂

   Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *