Chcete vyhrát super ceny od špičkového výrobce grafických tabletů Wacom? A zároveň chcete, aby vaše práce byla vystavena v Lucerně? Tak to se přihlašte do naší festivalové soutěže určené všem kreslířům. Zadání je jednoduché: pošlete nám do 27. února 2022 vaši originální kresbu na téma „mimozemský život“. Ze zaslaných kreseb vybereme 10 nejlepších, které vytiskneme a vystavíme během pražské části festivalu Future Gate v Kavárně Lucerna od 3. do 15. března. Tříčlenná odborná porota složená z kreslíře Matyáše Namaie, zástupců Wacomu a Future Gate vybere a ocení nejlepší kresbu. Druhého výherce vybere veřejnost. Přihlásit se a vyhrát může každý. Podrobné info níže.ZADÁNÍ SOUTĚŽE
Pošlete nám e-mailem na adresu: hello@futuregate.cz do 27.února 2022 vaši originální autorskou kresbu na téma „mimozemský život“. Kresba může být provedena libovolnou výtvarnou technikou, kreativnímu přístupu se meze nekladou. 


TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Kresbu nám dodejte ve formátu PDF velikost A1 na výšku, rozlišení 300 dpi.


SOUTĚŽ
10 vybraných kreseb bude vytištěno na papír A1 a vystaveno během festivalu v Kavárně Lucerna v termínu 3. – 15. března 2022. Kavárna je volně přístupná každý den od 10:00 do 24:00. Z doručených kreseb bude 1 nejlepší vybrána a oceněna dárkem od společnosti Wacom. Tříčlenná odborná porota složená z kreslíře Matyáše Namaie, zástupců Wacomu a Future Gate vybere a ocení nejlepší kresbu. Oznámení výherců proběhne na Facebooku a zde na webu. Výherci budou informováni emailem. Druhého výherce určí veřejnost prostřednictvím hlasování na Facebooku z 10 předvybraných kreseb: odborná porota vybere z došlých kreseb 10 nejzajímavějších, které do tohoto hlasování postoupí. Kresba s nejvyšším počtem „lajků“ bude oceněna.


CENY
Odborná porota, 1 výherce: Wacom One
Hlasování veřejnosti, 1 výherce: Intuos Pro S


PODMÍNKY ÚČASTI
Každý se může zúčastnit jen jednou. Tedy může poslat jen jednu svou práci. Je možné poslat pouze své originálně vytvořené dílo.


DŮLEŽITÉ
Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit soutěžícího, který poruší některé z pravidel soutěže. Především pokud do soutěže přihlásí jiné než své autorské dílo (kresbu).
Kresby nesmí mít rasistický ani sexistický motiv. Dílo musí splňovat běžné normy slušného chování a zvyků.
Pořadatel si vyhrazuje právo bez důvodu soutěž kdykoliv zrušit či změnit pravidla.

Pro jakékoliv dotazy se prosím napište: hello@futuregate.cz