Soutěž s Wacomem

Chcete vyhrát super ceny od špičkového výrobce grafických tabletů Wacom? A zároveň chcete, aby vaše práce byla vystavena v Lucerně? Tak to se přihlašte do naší festivalové soutěže určené všem kreslířům. Zadání je jednoduché: pošlete nám do 19.ledna 2020 vaši originální kresbu na zadané téma týkající svobody v kyberpunkovém stylu. Ze zaslaných kreseb vybereme 15 nejlepších, které vytiskneme a vystavíme během pražské části festivalu Future Gate v Kavárně Lucerna od 27. ledna do 2. února. Tříčlenná odborná porota složená ze slavného storyboardisty Kurta van der Basche a zástupců Wacomu a Future Gate vybere a ocení nejlepší kresbu. Druhého výherce vybere veřejnost. Přihlásit se a vyhrát může každý. Podrobné info níže.

ZADÁNÍ SOUTĚŽE
Pošlete nám emailem na adresu: hello@futuregate.cz do 19.ledna 2020 vaše originální autorské zpracování tématu: svoboda v kyberpunkové budoucnosti. Kresba může být provedena libovolnou výtvarnou technikou, kreativnímu přístupu se meze nekladou. Ale je nutné, aby se dílo drželo téma svobody a žánru kyberpunk.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Kresbu nám dodejte ve formátu PDF velikost A1 na výšku, rozlišení 300dpi. Vybraná díla budeme tisknout.

SOUTĚŽ
15 vybraných kreseb bude vytištěno na papír A1 a vystaveno během festivalu v Kavárně Lucerna v termínu 27. ledna – 2. února 2020. Kavárna je volně přístupná každý den od 10:00 do 24:00. Z doručených kreseb bude 1 nejlepší vybrána a oceněna dárkem od společnosti Wacom. Výherce zvolí tříčlenná odborná porota složená z Kurta van der Basche a zástupců Wacomu a festivalu Future Gate. Oznámení výherců proběhne na Facebooku a zde na webu. Výherci budou informování emailem. Druhého výherce určí veřejnost prostřednictvím hlasování na Facebooku z 15 předvybraných kreseb: odborná porota vybere z došlých kreseb 15 nejzajímavějších, které do tohoto hlasování postoupí. Kresba s nejvyšším počtem „lajků“ bude oceněna.

CENY
Odborná porota, 1 výherce: Cintiq 16
Hlasování veřejnosti, 1 výherce: Intuos Pro M

VÍTĚZOVÉ
Odborná porota, 1 výherce: Cintiq 16: PETR ŠRÉDL „GODNESS“
Hlasování veřejnosti, 1 výherce: Intuos Pro M: DENISA ZLATOHLÁVKOVÁ „POSLEDNÍ ŽIVÝ STROM“.

PODMÍNKY ÚČASTI
Každý se může zúčastnit jen jednou. Tedy může poslat jen jednu svou práci. Je možné poslat pouze své originálně vytvořené dílo.

DŮLEŽITÉ
Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit soutěžícího, který poruší některé z pravidel soutěže. Především pokud do soutěže přihlásí jiné než své autorské dílo (kresbu).
Kresby nesmí mít rasistický ani sexistický motiv. Dílo musí splňovat běžné normy slušného chování a zvyků.
Pořadatel si vyhrazuje právo bez důvodu soutěž kdykoliv zrušit či změnit pravidla.

Pro jakékoliv dotazy se prosím napište: hello@futuregate.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *