Soutěž s Wacomem

Chcete vyhrát super ceny od špičkového výrobce grafických tabletů Wacom? A zároveň chcete, aby vaše práce byla vystavena v Galerii Lucerna? Tak to se přihlašte do naší festivalové soutěže určené všem kreslířům. Zadání je jednoduché: pošlete nám do 27.února 2019 vaši originální kresbu na zadané téma týkající se životního prostředí. Všechny zaslané kresby vytiskneme a vystavíme během pražské části festivalu Future Gate v Galerii Lucerna od 2. do 3. března. Tříčlenná odborná porota složená ze slavného storyboardisty Kurta van der Basche a zástupců Wacomu a Future Gate vybere a ocení 3 nejlepší kresby. Čtvrtého výherce vybere veřejnost. Přihlásit se a vyhrát může každý. Podrobné info níže.

 

 

 

 

 

 

 

ZADÁNÍ SOUTĚŽE
Pošlete nám emailem na adresu: hello@futuregate.cz do 27.února 2019 vaše originální autorské zpracování tématu: příroda v Praze v roce 2120. Kresba může být provedena libovolnou výtvarnou technikou, kreativnímu přístupu se meze nekladou.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Kresbu nám dodejte ve formátu PDF velikost A4, rozlišení 300dpi.

SOUTĚŽ
Všechny dodané kresby budou vytištěny na papír A4 a vystaveny během festivalu v Galerii Lucerna v termínu 2.-3. března 2019. Galerie bude volně přístupná od 13:00 do 18:00. Z doručených kreseb budou 3 nejlepší vybrány a oceněny dárky od společnosti Wacom. Výherce zvolí tříčlenná odborná porota složená z Kurta van der Basche a zástupců Wacomu a festivalu Future Gate. Oznámení výherců proběhne na Facebooku a zde na webu. Výherci budou informování emailem. Čtvrtého výherce určí veřejnost prostřednictvím hlasování na Facebooku z předvybraných kreseb: idborná porota vybere z došlých kreseb 10 nejzajímavějších, které do tohoto hlasování postoupí. Kresba s nejvyšším počtem „lajků“ bude oceněna.

CENY
Odborná porota, 3 výherci:
1.: Cintiq 16
2.: Intuos M Bluetooth Black
3.: Intuos S Bluetooth

Hlasování veřejnosti, 1 výherce:
1. Intuos Pro M

PODMÍNKY ÚČASTI

Každý se může zúčastnit jen jednou. Tedy může poslat jen jednu svou práci. Je možné poslat pouze své originálně vytvořené dílo.

DŮLEŽITÉ
Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit soutěžícího, který poruší některé z pravidel soutěže. Především pokud do soutěže přihlásí jiné než své autorské dílo (kresbu).
Kresby nesmí mít rasistický ani sexistický motiv. Dílo musí splňovat běžné normy slušného chování a zvyků.
Pořadatel si vyhrazuje právo bez důvodu soutěž kdykoliv zrušit či změnit pravidla.

Pro jakékoliv dotazy se prosím napište: hello@futuregate.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *