workshop s Kurtem van der Baschem

KURT VAN DER BASCH: Storyboard
Praha Galerie Lucerna 3. 3. 8:00
registrace e-mailem na hello@futuregate.cz

Jste animátor, ilustrátor, storyboardista a nadšenec do filmu? Právě pro vás je určen workshop velmi úspěšného storyboardisty Kurta van der Basche. Že neznáte jeho jméno? A co filmy “Hvězdné války: Poslední z Jediů”, “Jupiter vychází”, “Jurský svět: Zánik říše”, “Assassin’s Creed”? Na těchto všech blockbusterech a mnohých dalších skvělých filmech Kurt pracoval. A na Future Gate máte příležitost zúčastnit se jeho workshopu a přiučit se, jak se storyboardy dělají v první lize.

Důležité informace
– Workshop proběhne v neděli 3. března od 8:00 do 12:30.
– Kapacita je omezena pro 15 osob.
– Pro koho je workshop určen: zájemce by měl mít zájem o film a být ilustrátorem anebo animátorem. Zkušenosti nejsou potřeba. Můžete být studentem anebo se pouze věnovat tématu ve svém volném čase.
– Na workshop je potřeba se registrovat, emailem na adresu: hello@futuregate.cz
– Vstupné: není, ale je potřeba mít zakoupenou vstupenku na film KOVBOJ BEBOP, který po workshopu následuje. Tedy workshop je sice „zdarma“, ale musíte mít zakoupenou vstupenku na Kovboje Bebopa a předem se registrovat.
Co si přinést: vlastní notebook s nainstalovanou aplikací, ve které budou schopni vytvořit storyboard
– Grafický tablet vám bude zapůjčen zdarma díky partnerovi festivalu Wacom 🙂 pokud máte vlastní grafický tablet, můžete si ho přinést a používat.
– Workshop bude probíhat v anglickém jazyce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *