Je nám to moc líto, ale z organizačních důvodů musíme plánovaný workshop Kurta van der Basche přesunout na 11. ledna.


🎟 Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.


Jste animátor, ilustrátor, storyboardista a nadšenec do filmu? Právě pro vás je určen workshop velmi úspěšného storyboardisty Kurta van der Basche. Že neznáte jeho jméno? A co filmy “Hvězdné války: Poslední z Jediů”, “Jupiter vychází”, “Jurský svět: Zánik říše”, “Assassin’s Creed”? Na těchto všech blockbusterech a mnohých dalších skvělých filmech Kurt pracoval. A na Future Gate máte příležitost zúčastnit se jeho workshopu a přiučit se, jak se storyboardy dělají v první lize. Workshop bude probíhat v českém jazyce. 


Praha 8.12. 17:00 Opero (sál Otakar)
Vstupné: 100 Kč (předprodej na GoOut)


Podrobné informace
– Workshop proběhne v úterý 11. ledna od 17:00 do 20:00.
– Kapacita je omezena pro 12 osob.
– Pro koho je workshop určen: zájemce by měl mít zájem o film a být ilustrátorem nebo animátorem. Zkušenosti nejsou potřeba. Můžete být studentem anebo se pouze věnovat tématu ve svém volném čase.
– Co si přinést:vlastní notebook s nainstalovanou aplikací, ve které jste schopni vytvořit storyboard. Grafický tablet od firmy Wacom vám rádi zapůjčíme, ale samozřejmě, pokud máte vlastní, přineste si jej. – Covid-19 info: Stejně jako u jiných akcí je potřeba po příchodu na místo doložit platný negativní test, případně potvrzení o úplném očkování, či o prodělaném onemocnění covid-19. Děkujeme za pochopení.