Porota festivalu

Ondřej Neff

Ondřej Neff je český spisovatel žánru science fiction a nezávislý novinář, vydavatel internetových deníků Neviditelný pes (založeno 1996) a DigiNeff (o digitálním fotografování, 1999). Neffovou nejnovější knihou je román Ultimus z vězeňského prostředí na odvrácené straně Měsíce. Jako herec se objevil v legendárním českém hororu režiséra Marka Dobeše s názvem Choking Hazard.

Jana Bébarová

Jana Bébarová miluje objevování filmů a ráda o nich přemýšlí a rozmlouvá nejen se studenty a studentkami ze zlínského ateliéru Audiovizuální tvorby FMK UTB, kde pracuje, ale i s návštěvníky a návštěvnicemi Noir Film Festivalu, na jehož organizaci a dramaturgii se už deset let podílí. Když se nadchne, tak o filmu i píše – nejraději na stránkách časopisu 25fps, jehož je šéfredaktorkou.

Ryan Keating

Ryan ‚Movie Barf‘ Keating je absolventem filmových studií a žurnalistiky z Austrálie, který posledních šest let pracuje jako filmový novinář a blogger v Praze. Pravidelně kurátoruje a uvádí týdenní filmové projekce v pražském Edison Filmhubu a je začínajícím scenáristou a filmařem, který v současné době dokončuje svůj první krátký horor.