Raw Art Wrestling – RAW analog – je originální exhibice, kterou vám zprostředkují Drawci uprostřed pasáže Lucerna. 🎨🖌 Výtvarníci budou naživo malovat před zraky kolemjdoucích a návštěvníků. 6 ilustrátorů, plátna s časovým limitem 120 minut, startujeme v 16:00. Výsledná díla se pak budou dát vydražit ve speciální aukci. Tématika bude samozřejmě filmová a hlavně sci-fi!


Ve světě v blízké budoucnosti, který nám představí české sci-fi Bod Obnovy v 18:00 ve Velkém sále, máte ústavní právo prožít přesně jeden celý život, nemusíte se tak bát předčasné násilné smrti. Už jste se dnes zálohovali? ♻Něco je v hlíně je především psychologickou studií fanoušků konspiračních teorií a pokládá otázku, kam až tato záliba může zajít. A co vy? Propadnete paranoie 🧐, nebo si tváří tvář nevysvětlitelnému dokážete zachovat příčetnost? Přijďte se sami přesvědčit v 18:30 do malého sálu.


Bývalý agent Joshua byl naverbován, aby vypátral a zabil Stvořitele, nepolapitelného architekta pokročilé umělé inteligence, který vyvinul záhadnou zbraň s mocí ukončit válku i existenci samotného lidstva. Joshua a jeho tým elitních agentů se vydává na území okupované AI 🧠🤖 jen aby zjistili, že zbraň, která má zničit svět, je AI v podobě malého dítěte. Snímek Stvořitel promítáme od 21:00 ve velkém sále.