Ve 14:00 ve velkém sále potěší malé i dospělé pokračování příběhu oblíbeného ježka 🦔 – Ježek Sonic 2

Dnes také s vámi chceme oslavit 10. let naší festivalové existence. Doražte (ideálně v kostýmu🦸‍♂️ – meze se nekladou) od 16 hodin před obchod NeverEnough (Náměstí Jiřího z Poděbrad 18), kde si poslechneme Djs Eva Falt, Yakobi Narubi, Efectiv, Grafik a Dj Soda – Prague , pak společně vyrazíme směrem do Kavárny Lucerna , kde vás čeká křest nového grafického románu Matyáše Namaie Černobyl ☢️ a pak hlavně pub kvíz o skvělé ceny🏆. Pro všechny příchozí, kdo dorazí v kostýmu čeká malý dáreček od Průša Lab.


Kdo by dal přednost filmům… My ho známe jako kapitána Kirka, on ale představuje mnohem víc. Televizní legenda William Shatner v celovečerním dokumentu Říkej mi Bille od 18:30 ve velkém sále.


Samotářský Jim zasvětil život tajnému projektu: staví si totiž vlastní raketu a v ní chce konečně vyletět mezi hvězdy. Aby se alespoň přiblížil splnění svého celoživotního snu, musí otevřít dveře dobře kryté dílny a pustit do ní i do své mysli pár stejně založených snílků. A byl by rád, kdybyste je příběh sledovali i vy! Přijďte ve 20:30 do malého sálu na snímek Astronaut.