* * *

Festival

* * *

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS FUTURE GATE 2019

Future Gate je již v České republice plně etablovaný festival science-fiction filmu a kultury, jenž si za své 5-leté působení vytvořil silnou diváckou základnu nejen v řadách milovníků filmu. Festival každý rok představuje nejnovější tituly, doplněné o legendy žánru, dokumenty a seriálové maratony. Program je doplněn o besedy s filmovými tvůrci, kritiky, vědci a spisovateli. Naší ambicí je diváky nejen pobavit, ale zároveň jim zprostředkovat zážitek ze setkání s tvůrci, a vzdělávat na přednáškách v oblastech moderních technologií, vědy a literatury.

Aktuální informace v na Facebooku.

Pokud máte zájem o spolupráci – napište nám prosím na hello@futuregate.cz

O ORGANIZÁTOROVI

Organizátorem festivalu je nezisková organizace Future Gate. Ta se v rámci své činnosti sleduje novinky ze světa science fiction a plánuje je pravidelně zprostředkovat fanouškům žánru a široké veřejnosti. Cílem činnosti Future Gate z.s. je organizace filmových projekcí, přednášek a workshopů, které spojuje tématika filmu, science fiction a budoucích technologií.

FESTIVALOVÝ TÝM

Organizační tým: Andrej Štůla, Filip Schauer, Františka Blažková, Kateřina Horáková, Zita Adamová, Matěj Křístek, Petr Dimov
Moderátor: Martin Vaňo
Grafik: Marko Veselinović
Pr: Petra Belaňová
Překlady: Zita Adamová, Michaela Fiurášková
Web: Adam Véle
Festivaloví fotografové: Jana Křivánková, Michal Dědič

FESTIVAL DĚKUJE

Tomáš Krejčí, Kateřina Schauerová, Jonáš Ledecký, Jana Patočková, Ondřej Filgas, Roland Szabo, Robert Knap, Martin Vodička, Bedřich Němec, Zuzana Václavová, Petr Šašek, Milan Šimánek, Kristina Ketmanová, Jana Glocarová, Kristína Malíková, Kamil Navrátil, Jiří Dušek, Josef Forman, Tomáš Fridrich.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *