* * *

Future Night

* * *

Future Nights jsou speciální předpremiérové projekce nejočekávanějších filmů. Tématické dekorace, dárky, fotokoutky, soutěže, welcome drink a další program. Zpravidla vyprodané akce, které pro vás připravujeme v průběhu roku.
Např. Interstellar, Mad Max 4, Star Trek, Star Wars, Příchozí, Vetřelec: Covenant, Blade Runner 2049, První člověk. Fotografie z akcí naleznete v sekci galerie.

TENET – speciální projekce v Lucerně

PÁTEK 28. SRPNA 2020 OD 20:00

Dlouho očekávaný snímek Christophera Nolana je konečně zde a my jsem si nemohli nechat ujít pro vás připravit speciální projekci. Na další Future Night pro vás chystáme tématickou instalaci, drobný dáreček a samozřejmě tajemný snímek TENET.

Film je zahalen takovým hávem tajemství, že vzniklo několik teorií, o čem film vlastně je. My jen víme, že se v hlavní roli představí John David Washington, Robert Pattinson, Michael Caine a jako hlavní záporák Kenneth Branagh. Po zhlédnutí traileru je jasné, že nás čeká pořádná akční podívaná se speciálními efekty, které jsme u Nolana viděli naposledy ve filmu Počátek.

28. 8. 2020 v kině Lucerna od 20:00
Film bude uveden v původním znění s českými titulky.
Vstupenky již v prodeji za 170 Kč –> https://bit.ly/TenetLucerna

Aktuální informace o akci v události na Facebooku.

STAR WARS – VZESTUP SKYWALKERA – předpremiéra v Lucerně

STŘEDA 18. PROSINCE 2019, program od 19.00

PŘEDPREMIÉRA | PUB KVÍZ | STAR WARS DEKORACE | DÁREK PRO VŠECHNY

Finální bitva mezi světlou a temnou stranou Síly je tady. Světelné meče se opět zkříží a rozhodnou o osudu celé galaxie. Bude První řád poražen nebo Odboj potlačen? To se dozvíme ve strhujícím finále nových Hvězdných válek: Vzestup Skywalkera.

Rey, Finn, Kylo, Poe, Chewie, nezapomenutelní droidi C-3PO, BB-8 či R2D2 a mnoho dalších hrdinů se opět blíží na stříbrná plátna ve filmu J. J. Abramse a Future Gate u toho nesmí chybět. Takže padawanové, ewokové, troopeři či jediové pozor… hvězdný předvánoční Future Night v kině Lucerna je tady!

Opět se můžete těšit na tematický pub kvíz o skvělé ceny, speciální dekorace a samozřejmě i dárek pro všechny. Na výběr budete mít ze dvou projekcí, a to klasické 2D projekce ve velkém sále nebo 3D projekce v malém sále kina.

Nezapomeňte zapojit svou představivost a pochlubte se na místě originálním kostýmem 🙂 Třeba se zrovna ten váš dočká zajímavé ceny 😉

Informace k události budeme průběžně doplňovat.
Vstupenky jsou v prodeji na pokladně kina Lucerna nebo online za 170 Kč (2D verze), resp. 199 Kč (3D).
Obě verze budou uvedeny v originálním znění s českými titulky.

Harmonogram večera
19:00 Pub kvíz
20:45 Projekce ve 3D, vstupenky za 199 Kč v prodeji zde
21:00 Projekce ve 2D, vstupenky za 170 Kč v prodeji zde

Vstupenky jsou v prodeji online nebo na pokladně kina Lucerna. Aktuální informace v události na Facebooku.

TERMINÁTOR: TEMNÝ OSUD – předpremiéra v Lucerně

STŘEDA 30. října 2019 OD 21.00

Uběhlo již 28 let, kdy se Skynet pokusil zabít dvě klíčové postavy povstání proti strojům, Sarah Connorovou a Johna Connora. Díky bohu selhal, a to díky přeprogramovanému T-800, jehož úkolem bylo Sarah i Johna chránit. Ale jak bylo kdysi řečeno: „Den zúčtování musí proběhnout.“ Stroje opět vysílají z budoucnosti nového modifikovaného terminátora z tekutého kovu, který má za úkol zabít Dani Ramos. A proto odboj posílá
z budoucnosti Grace, modifikovaného vojáka s úkolem zastavit nového terminátora a ochránit jeho cíl. Naštěstí se po jejím boku postaví  i samotná Sarah Connorová, která má s likvidací terminátorů bohaté zkušenosti, stejně jako nezapomenutelný T-800.
Občané Země pozor, den zúčtování je opět tady!

Nový film z dílny Tima Millera je zde a my netrpělivě čekáme, jakou terminátoří řež nám představí! Dočkáme se pokračování dějové linky z roku 1991 nebo nám přinese zcela novou zápletku, která vyvrcholí bitvou tekutého endoskeletu a nesmrtelné ikony T-800?

Co ale víme jistě – na plátně se opět objeví Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger, a to si nemůžeme nechat ujít. Tímto vás zveme na předpremiéru filmu Terminátor: Temný osud, kterou promítneme 30.10. v kině Lucerna od 21:00. Těšte se na zajímavé soutěže o ještě zajímavější ceny, výzdobu a tematický dárek pro všechny příchozí!

Vstupenky jsou v prodeji online nebo na pokladně kina Lucerna. Aktuální informace v události na Facebooku.
Pojďte s námi, pokud chcete žít!

AD ASTRA – předpremiéra v Lucerně

STŘEDA 18. září 2019 od 21.00

Vliv člověka ve vesmíru je ve 22. století znatelný. Lidstvo kolonizuje Měsíc, Mars a obývá satelity obíhající kolem vzdáleného Neptunu. Zvědavost je ale větší, a proto lidé na Zemi budují obří anténu zasahující až do vesmíru, která má vyhledávat mimozemský inteligentní život. Pro vedení stavby byl povolán Roy McBride, jehož otec se před mnoha lety účastnil mise u planety Neptun se stejným cílem. Nikdy se ale nevrátil…

Stavbu antény i celou planetu Zemi postihne série nečekaných katastrof. Jejich původ má nejspíše souvislost s onou dávnou misí u planety Neptun. Nezbývá tedy nic jiného, než Roye vyslat na novou misi až na samý okraj sluneční soustavy, aby se pokusil objasnit příčiny těchto katastrof a možná i odhalil osud svého otce. To, že odkryje tajemství zpochybňující samou podstatu lidské existence a jejího místa ve vesmíru, ještě netuší!

Předpremiéra očekávaného filmu Ad Astra s hvězdným obsazením (Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Liv Tyler, Donald Sutherland) je tady. Film, který je zahalen tajemstvím, uvidíte na speciální projekci festivalu Future Gate v Kině Lucerna. Připravena bude tematická dekorace i dárek pro všechny návštěvníky. Pevně se připoutejte, mise Future Night opět startuje!

18 / 9 / 2019 v Kino Lucerna od 21:00
Film uvedeme v původním znění s českými titulky.
Vstupenky již v prodeji za 170 Kč.
www.futuregate.cz

Partneři předpremiéry jsou: Cinemart, MindMaze Escape Game Prague, ESA BIC Prague, Prusa Research 3D printers

 

GODZILLA II KRÁL MONSTER – předpremiéra /Future Night/ v Lucerně

středa 29. května 2019 21.00

Na naší planetě žije již několik milionů let. Nesmrtelná legenda, která získala mnoho jmen: Alpha Predator, Species 5146_Adam, DougheGoji… Ale my jej známe spíše jako Krále monster – Godzillu!

Do kin přichází nový godzillafilm nabitý akcí. Těšte se na gigantické souboje proti velkým nepřátelům kultovní nestvůry jako jsou radioaktivní můra Mothra, kaiju Rodan nebo úhlavní nepřítel král Ghidorah.

Dne 29.5. ve 21:00 navštíví kino Lucerna 108 metrů vysoký Godzilla, aby se vám představil v předpremiérové projekci v rámci dalšího tematického večera Future Night. Opět připravíme originální výzdobu kina a pro každého z vás i drobný dárek na památku! Přijďte za námi do kina a vychutnejte si 90 000 tun kráčející zkázy chrlící atomový dech!

Vstupenky za 170 Kč v prodeji na pokladně kina Lucerna anebo on-line zde.

 

PRVNÍ ČLOVĚK /Future Night/ v Lucerně

středa 10.října 2018: pub quiz od 19.30, film start 21.00

„Je to malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo.“

Pohodlně se usaďte, zapněte si skafandry a odpočítávejte s námi: 3, 2, 1, START! Dne 10.10. letí Future Night opět do kina Lucerna, nebo máme spíš říkat na Měsíc? Předpremiéra filmu První člověk je tu! Neil Armstrong, člověk se stoickým klidem, čelil neuvěřitelnému tlaku. Měl vést svou posádku na první misi v historii lidstva, jejíž cílem bylo vstoupit na vesmírné těleso. Jeho kolegové při předchozí misi zemřeli. V osobním životě se musel vyrovnat se ztrátou malé dcery.. Ryan Gosling, coby první člověk na Měsíci, veden režisérskou taktovou Damiena Chazella, který prokázal, že jeho filmy umí sbírat světová filmová ocenění, se společně vydají do vesmírných výšin.

Stejně tak i my se budeme snažit vám kus vesmíru přinést do kina! Kromě velmi očekávaného filmu se můžete těšit na tématické dekorace a dárek pro všechny návštěvníky! Začínáme v Kavárně Lucerna už od 19.30 oblíbeným Pub Quizem o atarktivní ceny.

Těšíme se na vás, snad nebudeme volat do Hustonu, že máme problém!
Vstupenky za 170 Kč v prodeji na pokladně kina Lucerna anebo on-line zde.

Partneři: Kino Lucerna, Cinemart, Fotonaut, Kosmonautix, ESA.

Aktuální informace v události na Facebooku.

PREDÁTOR: EVOLUCE /Future Night/ 12.9.2018 v Lucerně

LOV ZAČÍNÁ
12.září 2018 ve 21:00 pozemského času v kině Lucerna započne lovecká sezóna! Lov proběhne v rámci již tradičních Future Night večerů, kde si každý návštěvník odnese i svou vlastní trofej! Pro každého z vás jsme připravili tématický dárek, který zaručeně potěší, soutěže o zajímavé ceny, samozřejmě nesmí chybět dekorace a předpremiéra nového Predátora – Evoluce.

Před 30 lety se lidstvo setkalo s nelítostným lovcem. Samotný Arnold skončil upatlaný od bláta a měl co dělat, aby ho v té zatracené džungli porazil. Pak se s ním utkal nekompromisní policista Danny Glover a to přímo v ulicích Los Angeles, kde si vysloužil i samotný respekt ostatních predátoru. Následovalo ještě několik bitev a zdá se, že si mimozemští lovci naši rodnou planetu pro své lovecké kratochvíle skutečně oblíbili. S novým filmem přichází i nový predátor. Je chytřejší, je silnější a lov si užívá mnohem více než jeho předchůdci! Kdo se mu postaví tentokrát? Víme, že obranou linii bude tvořit skupina šílených vojáků a vyvrhelů, kteří se s ním pokusí změřit síly. Budou stačit na novou generaci lovců, kteří se v průběhu let geneticky zdokonalili? To se brzy dozvíme!

Za snímkem stojí režisér Shane Black, což skalní fanoušky prvního Predátora zcela jistě potěší. Shane si totiž ve filmu zahrál vtipkujícího vojína Hawkinse, kterého si nakonec pak „vzala džungle“. Dočkáme se klasického lovu, který Shane sám dobře zná nebo nám ukáže boj v novém vizuálním kabátku?

Cena vstupenky: 170 Kč
Partneři: Kino Lucerna, Cinemart, MindMaze, Mana

SOLO: STAR WARS STORY /Future Night/ 23.5.2018 v Lucerně

PROGRAM 💣
21.00 Pub Quiz
22.00 Koncert kvarteta Pražského filmového orchestru
23.00 Solo Star Wars Story 2D /150 Kč/
23.15 Solo Star Wars Story 3D /180 Kč/
Filmy v originálním znění s českými titulky

Připravili jsme pro vás opět jeden velký filmový večer, Future Night v plné parádě, jak ho znáte! To, jak se Lucasfilm…ehm tedy Disney… staví k samostatným filmům z universa Hvězdných válek, již víme díky jejich předchozímu filmu Rogue One. Dočkáme se opět skvělé filmové vesmírné akce plné dech beroucích záběrů a originálního podání? Bude nový „Han“ opravdovým Hanem, kterého ztvárnila žijící legenda Harrison Ford, nebo nás všechny mladíček Alden Ehrenreich mile překvapí? Po jeho boku se postaví i Woody Harrleson a Emilia Clarke a to vše pod taktovkou zkušeného režiséra Rona Howarda. Povede se Ronu Howardovi fanoušky Hvězdných válek uspokojit či mezi ně vloží světelný klín?

To se dozvíme 23.května v kině Lucerna, kde pro vás opět uspořádáme tématický pub kvíz o zajímavé ceny, k vidění budou samozřejmě i dekorace od našich kreativních umělců a třeba i nějaký ten kostým, se kterým se prostě musíte vyfotit. Nesmíme zapomenout ani na dárek pro každého z vás, který si z kina odnesete 🙂
Vstupenky on-line ke koupi zde.

STAR WARS /předpremiéra v kině Lucerna/ 13.12.2017

Nové Star Wars přicházejí a Future Gate Festival si nemůže nechat ujít příležitost opět připravit speciální projekci! Večerní předpremiéře v Kině Lucerna bude předcházet v přilehlé kavárně tématický Pub Quiz o opravdu skvělé ceny a koncert kvartetu Pražského filmového orchestru. A nebyla by to akce Future Gate Festivalu, pokud byste si neodnesli tématický dárek a nepotěšili vás výjimečné dekorace. Akce se zúčastní i členové z 501st Legion a Rebel Legion – Lion Base, čili nažhavte si foťáky, bude co fotit! A co od nových Hvězdných válek můžeme čekat?

PROGRAM PŘEDPREMIÉRY

21.00 Pub Quiz o skvělé ceny /Kavárna Lucerna/
22.00 Koncert kvartetu Pražského filmového orchestru /Kavárna Lucerna/
22.30 Star Wars: Poslední z Jediů ve 3D /malý sál/
23.00 Star Wars: Poslední z Jediů ve 2D /velký sál/

Před dvěma roky se probudila síla Epizody 7. Nikdo nezapomene na moment, kdy Kylo Ren sundal svou helmu, kdy „planeta smrti“ zničila jediným výstřelem několik planet a do dnes každý miluje ikonického robota nové ságy Hvězdných válek BB-8 droida. Co tedy přinese prosinec 2017? Zcela jistě víme, že nás čekají vesmírné orgie digitálních efektů, fantastická hudba od Johna Williamse a objeví se i naši hrdinové z dětství jakožto Chewie (Peter Mayhew), Leia Organa (Carrie Fisher rip), Luke Skywalker (Mark Hamil) a jeho věrní roboti C3PO a R2D2. S nimi přichází na scénu Rei (Daisy Ridley), Finn (John Boyega), Poe Dameron (Oscar Isaac), kteří bojují proti vzrůstajícímu zlu, které se nese galaxií v roušce mystické postavy Snoka (Andy Serkis) a po jeho boku stojícího učně Kylo Rena (Adam Driver). Dočkáme se originálního a skvělého zpracování, jako tomu bylo minulý rok u Rogue One?

Film promítneme v originálním znění s českými titulky a to v kině Lucerna ve velkém sále (2D od 23.00 za 150 Kč) a v malém sále (3D od 22.30 za 180 Kč). Vstupenky již v prodeji.
Nechť vás síla provází, těšíme se na vás! Aktuální informace vždy v události na Facebooku.

LAJKA 3D /předpremiéra v kině Lucerna/ 28.10.2017

Raketa připravená ke startu, zahajte zážehový proces, odpočet, 10…9…8…všechny systémy v normě…7…6…5…diváci na svých sedačkách…4…3…2…film připraven…START! Pejsek Lajka se vydává na vesmírné dobrodružství a jen Vy se dozvíte, koho na cestě potká. Je tu první Future Night, která myslí i na nejmenší filmové fanoušky (i velcí fandové si přijdou na své).

Dne 28.10. od 14:00 proběhne první projekce celovečerního loutkového sci-fi filmu LAJKA ve 3D tvůrce Aurela Klimta (Fimfárum) v České republice. Příběh zvířátek, která byla vyslána do Vesmíru a doputovala na okraj galaxie na malou planetku, kde založili novou zvířecí společnost. Místo, kde všichni zvířecí kosmonauti, včetně naší hrdinky Lajky a původního mimozemského obyvatelstva, žijí v klidu a harmonii, dokud na planetě nepřistanou dva lidští kosmonauti.

Abyste si tento galaktický výlet pro malé i velké sci-fi fandy řádně užili, promítneme vám pohádku ve formátu 3D. Na všechny příchozí bude čekat drobný dáreček, ukázka filmových rekvizit a možnost potkat se s filmovými hrdiny v kostýmech. Jedinou předpremiérovou projekci v ČR uvede sám autor filmu, pan Aurel Klimt.

Více informací v události na Facebooku. Vstupenky za 150 Kč  online v prodeji zde.

BLADE RUNNER 2049, Kino Atlas, 5.-7.10.2017

Uplynulo přes 30 let, co se detektiv Rick Deckard vydal za skupinou replikantů vedené Royem Battym, jejichž cílem bylo překonat omezení své existence. Film Ridleho Scotta BLADE RUNNER se zapsal do dějin kinematografie. Snímek vykreslil město Los Angeles v roce 2019 jakožto futuristickou budoucnost, o které si můžeme jen zdát. A taky že zdálo.

Teď na scénu přichází jeho pokračování s Ryanem Goslingem, co by policejním důstojníkem pátrajícím právě po Rickovi Deckardovi, který je již přes 30 let nezvěstný. Setká se mladá generace Blade Runnera s legendárním detektivem? Naváže Denis Villeneuve na filmovou klasiku a zanechá v nás lahodný pocit po zhlédnutí filmu? Nebo se dočkáme trpké pachuti zklamání, které poznali někteří diváci Covenanta?

Filmový festival Future Gate se k vám opět vrací s jeho pravidelnými filmovými tématickými večery, Future Night je zde! Kdy a kde? Poprvé v kině Atlas a to po dobu celých 3 dnů od 5.10 – 7.10. Vždy od 20:00 máte možnost zhlédnout tento očekávaný snímek plný hvězd. Harrison Ford, Ryan Gosling, Jared Leto, Dave Bautista, Robin Wright a mnoho dalších ukáží, zda Země v roce 2049 nabízí světlou či temnou budoucnost.

Jako obvykle se můžete těšit na tématické dekorace od Alienjedna a Nova Art, stejně tak jako na dárek pro každého z vás.

Vstupenky již v prodeji za 150 Kč online zde anebo na pokladně kina Atlas.

 

VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET /předpremiéra/ 19.7.2017, Kino Lucerna

Čím jste chtěli být jako malí? Popeláři či snad kosmonauty? A co třeba vládními agenty spravujícími lidská území po celém vesmíru? Valerián a Laureline takovými agenty jsou, dohlíží na pořádek. Jak tomu ale bývá, většinou se objeví někdo, kdo tento pořádek hodlá narušit. A kde jinde by tomu mělo být než ve vesmírné megalopoli Alfa, kde žijí tisíce různých vesmírných ras ze všech koutů galaxie. I přes vzájemnou symbiózu a intergalaktickou spolupráci v oblasti sdílení technologií, zdrojů a dovedností se na Alfě shlukují záhadné síly, které se chystají lidskou rasu ohrozit. Vláda tak musí vyslat své dva agenty, aby blížící se hrozně zabránili! Očekávaný snímek Luca Bessona, který nás již kdysi ohromil svým skvělým Pátým elementem, dechberoucím Leonem či povedenou Lucy přichází s mezigalaktickou cestou za dobrodružstvím dle stejnojmenné knižní předlohy Valerian – Město tisíce planet s hvězdným obsazením. Již trailer nám naznačil, že se bude jednat o vizuální skvost a my jen doufáme, že nebudeme zklamáni a film nás zavrtá do kinosedaček.

S hvězdným obsazením jsme si nedělali srandu. Luc Besson do svého filmu obsadil, kromě hlavních představitelů Dane DeHaan a Cara Delevingne, i Cliva Owena, Ethana Hawka, Johna Goodmana a Rutger Hauera. Vesměs každý z herců si již střihl nějakou tu roli ve scifi snímku, takže doufáme, že i zde předvedou svůj talent!

Zapište si do svých galaktických kalendářů, dne 19.7. od 21:00 proběhne Future Night, která uvede v předpremiéře snímek Valerian a Město tisíce planet v kině Lucerna. Kromě samotného filmu pro vás Future Gate Festival připraví tématickou dekoraci, obdržíte milý dárek a uvidíme, kolik vesmírných velvyslanců se na projekci dostaví. Na viděnou v kině!

Projekce ve 2D, originální jazyková verze s českými titulky. Vstupenky on-line zde. Aktuální informace o akci na facebookové události zde.

 

VETŘELEC: COVENANT /předpremiéra/ 17.5.2017, Kino Lucerna

Další Future Night je zde a tentokrát to bude rychlé a smrtící! Vetřelec Covenant v kině Kino Lucerna 17.5. od 21:00. Rozhodně se bude na co těšit! Vstupenky za 150 Kč v prodeji on-line zde anebo na pokladně kina Lucerna.

Weyland Yutany Corp. buduje lepší svět!

Slavný to slogan naznačující světlé zítřky nachytá jen neznalé benjamínky, zatímco my ostatní již dobře víme, že když narazíme na velké „dvojité vé“, nečeká nás nic dobrého. Kdekoliv se totiž společnost Weyland Yutany Corporation objeví, můžeme se vsadit, že někde poblíž se vyskytne i legendární, slizký, hbitý a hlavně nemilosrdný Vetřelec!

Když jsme měli tu čest (či spíše smůlu) prvně spatřit Vetřelce, stačil jen jeden prohnaný exemplář, aby prakticky celou posádku lodě Nostromo doprovodil na onen svět. Naštěstí tu byla ale Ellen Ripleyová, která monstrum vypustila do vesmíru a zachránila se, leč jen na chvíli! Při druhém setkání jsme již byli moudřejší, ale stejně úplně nepřipravení na zástupy krvelačných potvor, a opět musela zasáhnout Ellen Ripleyová, která ve svém robotickém exoskeletu poslala vetřelčí královnu opět do hlubin studeného vesmíru. Třetí setkání, byť už víme o mimozemském životu téměř vše, nám stejně nepomohlo. Celá vězeňská kolonie padla a to včetně naší chrabré poručnice Ripleyové, která svůj infikovaný život ukončila v rozžhavené výhni. Nikdo to nepředpokládal, ale Vetřelec nás překvapil i počtvrté, kdy na sebe bral i různé zmutované podoby. Znovu dokázal, že pokud se objeví v uzavřeném prostoru, lze mu špatně vzdorovat. Jenže s monstrem se vrátila i Ripleyová, čili jsme věděli, že nás ochrání a taky se tak stalo! Pak si pamatujeme na jakýsi vesmírný National Geographic dokument o nalezení planety, kde jsme se údajně seznámili s prvopočátkem Vetřelce, výtvorem tajemných architektů. Jmenovalo se to eh… Prometheus? Snímek, který v nás zanechal mnoho otázek, jako třeba: Proč ženy neumí změnit směr, pokud na ně padá obří loď valící se jedním směrem? Proč tým těch nejlepších ve svém oboru se chová jako děti předávkované cukrem? Film, který rozdmýchal emoce po celém světě, dodnes zůstává jedním obřím otazníkem.

Ale teď tu máme rok 2017 a s ním přichází i údajně reinkarnace Vetřelce, jakého si nostalgicky pamatujeme! Ridley Scott se chopil režie a my doufáme, že praotec Vetřelce, kterého jsme milovali, nezklame a opět přinese ten děsivě vzrušující pocit, který nikomu nedá spát! Michael Fassbender, Katherina Waterston, Danny McBride, Guy Pearce nebo James Franco vytvoří průzkumnou skupinou na neznámé planetě, která skýtá děsivé tajemství. Poradí si s blížícím se nebezpečím nebo podlehnou smrtícímu nepříteli?

A co to ještě znamená? Že tu je další Future Night! Dne 17. 5. od 21:00 proběhne česká předpremiéra filmu Vetřelec: Covenant v pražském kině Lucerna, kterou pořádá festival sci-fi filmů Future Gate. Co všechny diváky čeká a nemine? Kromě očekávaného snímku se mohou těšit na tematické dekorace, dárky a soutěž o zajímavé ceny.

Upozornění pro zájemce: pozor na temná zákoutí, nikdo vás totiž neuslyší křičet!

 

FUTURE NIGHT: ASSASSIN´S CREED /předpremiéra/
22.12.2016 Kino Lucerna (Praha) 21.00

Zveme Vás na další Future Night, která Vám přináší jedinečnou a jedinou předvánoční předpremiéru v České republice očekávaného filmu Assassin´s Creed, která proběhne 22.12. ve 21:00 v kině Lucerna. Film bude uveden ve 2D verzi v původním znění s českými titulky.

A na co dalšího se můžete těšit? Pro každého z Vás připravíme drobný tématický dárek a soutěž o zajímavé ceny.

Vstupenky můžete získat na pokladně kina Lucerna či v online předprodeji na www.kinolucerna.cz

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa. (CinemArt CZ)

assassin

vyprodáno – FUTURE NIGHT: ROGUE ONE Star Wars Story /půlnoční projekce/
14.12.2016 BIO OKO (Praha) 23.55

Hvězda smrti byla nejničivější zbraní v galaxii, kterou Impérium postavilo, aby potlačilo rebélii a odpor proti nim vzrůstající. Naštěstí se Luku Skywalkerovi podařilo Hvězdu smrti zničit a překazit plány Impéria, jak jsme mohli vidět ve čtvrtém díle Star Wars New hope. Jak se ale povstalci dostali k plánům Hvězdy smrti? Kdo plány ukradl? Stojí snad zatím tajemní hrdinové, kteří se nezapsali do dějin galaxie? Nyní bude Vaše otázka zodpovězena, jelikož je tu půlnoční Future Night! První možnost shlédnout nejnovější dílo ze světa Hvězdných válek – Rogue One. Nenechte si to ujít!

Opět se můžete těšit na tématické dekorace, dárek pro všechny zúčastněné a možná i nějakou tu soutěž, která Vás před blížícími Vánoci potěší. A samozřejmě se můžete těšit na akcí nabitý příběh, zvuky blásterů, mohutné stroje Impéria AT-AT, a možná se dočkáme i Darth Vader!

Vstupenky za 150 Kč v prodeji na pokladnách kin BIO OKO, Světozor a Aero anebo on-line zde. Aktuální informace sledujte na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

starwars-one

PŘÍCHOZÍ /Arrival/ 9.11.2016 půlnoční projekce

Jaký bude první kontakt s mimozemskou civilizací, jejíž lodě přistály po celém světě? Speciální tým, složený z Amy Adams, Jeremyho Rennera a Foresta Whitekera, je povolán, aby zahájil jednání s neznámou mimozemskou flotilou. Přicházejí vesmírní cestovatelé v míru nebo mají se Zemí špatné úmysly? Jsme na tento kontakt připraveni? Bude možné s nimi komunikovat? Najdeme společný jazyk? A co se stane, když někdo udělá v překladu chybu a obří černé lodě odhalí své tajemství?

1920x1080_future_prichozi-page-001To vše se dozvíte 9.11. v kině BIO OKO, kde na vás čeká půlnoční projekce očekávaného snímku Arrival!
Ano, uhodli jste správně, je tu další Future Night večer, který vám přinese kromě skvělého filmu s hvězdným obsazením i tematickou výzdobu a drobný dárek.

Vstupenky v prodeji na pokladnách kin BIO OKO, Světozor a Aero anebo on-line zde.

Těšíme se na Vás!
Future Gate Team

STAR TREK: DO NEZNÁMA /předpremiéra 17.8.2016, BIO OKO/

Vážení vesmírní cestovatelé!

Loď Enterprise se brzy opět vydá na cestu za dalším vesmírným dobrodružstvím, u kterého nesmíte chybět. Warpový pohon startuje za 3…2…1… aktivujte pohon, pane Sulu!

Dne 17.8.2016 proběhne předpremiéra očekávaného filmu Star Trek Beyond / Do neznáma. Můžete se opět těšit na Vaše hrdiny jako jsou kapitán James T. Kirk, Spock, komandér Nyota Uhuru, Leonard McCoy, šefinženýr Scott a mnoho dalších. Zveme Vás na tuto vesmírnou jízdu, která proběhne v kině BIO OKO od 23:00, kde se opět můžete těšit na tématickou výzdobu, fanoušky v kostýmech nebo soutěž o lákavé ceny.

Vstupenky jsou již nyní k zakoupení na pokladnách kin BIO OKO, Aero a Světozor anebo on-line zde. Sledujte událost na Facebooku, aby Vám neutekla žádná novinka.

Payoff_1_Sheet_Czech_Republic-SStar_Trek_Beyond_Teaser_1_Sheet_Czech_Republic-S

WARCRAFT NIGHT předpremiéra filmu 8.6.2016 BIO OKO

Dne 8.6. ve 23:00 uvedeme v kině BIO OKO v předpremiéře film ze světa Azerothu. V roce 1994 uvedla společnost Blizzard na trh jedinečnou hru, která se stala legendou. Warcraft! Příběh, kdy svět lidí a Orků sužoval svár se dočkal několika herních pokračování, knižních vydání a deskových her. Fanoušci této legendy, máme se na co těšit. Je tady Warcraft Night!

A na co, že se můžete těšit? Future Gate, BIO OKO a Azeroth – LARP (Official) pro Vás připravili předpremiéru tohoto jedinečného filmu plný čarodějů, rytířů, elfů a zničujících Orků. Budete mít možnost se nechat vyfotit s legendárními zbraněmi ze světa Azeroth, jako je například Doomhammer či známy Frostmourne! Stejně tak se v prostorách kina budou pohybovat známí hrdinové z tohoto světa a mnozí válečníci ze stran Aliance a Hordy.

Dále se můžete těšit na soutěž o nejlepší kostým, kdy na výherce čekají dary od společnosti JRC Czech.

Vstupenky jsou v prodeji on-line zde anebo na pokladnách kin BIO OKO, Světozor a Aero. Neotálejte, vstupenky určitě brzy zmizí, protože tuhle událost si nemůžete nechat ujít!

warcraft

 

HARDCORE HENRY předpremiéra 19.4.2016 BIO OKO

851x315

Je to tu, Future Night, který Vám nabídne nevšední filmový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Připravili jsme pro Vás předpremiéru filmu Hardcore Henry, kdy se seznámíme s originálním akčním snímkem, který tu ještě nebyl! Samozřejmě se můžete i těšit na tematickou výzdobu ve foyer kina BIO OKO a fanoušky v kostýmech.

Zapište si „19.4. od 23:00 v kině BIO OKO“ a seznamte se s Henrym 🙂

Zběsilý a šílený akční nářez v neuvěřitelném tempu! Hardcore Henry je první film na světě natočený kompletně, a tím je myšleno od úplného začátku až do úplného konce, z pohledu první osoby. Divák tedy stává hlavním hrdinou, která v nezastavitelné lavině úderů, střelby, skoků, pádů a jízdě na čemkoliv musí zlikvidovat hlavního zlořáda, celou jeho armádu a zachránit krásnou blondýnu s vysoce nadprůměrným sex appealem. A vzpomenout si, kdo je a že ta blonďatá kráska je jeho žena.

Hardcore Henry nabízí nekompromisní zážitek, jaký v kině dosud nikdo neměl šanci zakusit. A k tomu kulometnou dávku násilí, černého humoru, divokých nápadů a bezuzdné zábavy.

Cena vstupenky 150 Kč – vstupenky v prodeji on-line zde anebo na pokladně kina BIO | OKO

PŮLNOČNÍ PROJEKCE STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ /16.12. 23:59 BIO OKO/ – VYPRODÁNO

BUĎTE MEZI PRVNÍMI, KDO UVIDÍ NOVOU EPIZODU HVĚZDNÝCH VÁLEK. SPECIÁLNÍ PROJEKCE FESTIVALU FUTURE GATE SE TRADIČNĚ KONÁ V KINĚ BIO OKO. SLEDUJTE UDÁLOST NA FACEBOOKU.

Legendární sága Hvězdných válek se dočkala dalšího pokračování a FUTURE GATE SCI-FI FILM FESTIVAL musí být při tom. Festival společně s Bio Oko připravuje speciální půlnoční projekci titulu STAR WARS: Síla se probouzí, který navazuje na události Návratu Jediho (1983) a po více než 30 letech přináší další osudy posádky Hana Sola, princezny Lei nebo Lukea Skywalkera, kteří čelí novým výzvám a nebezpečím. Nebude chybět Žvejkal, R2-D2 nebo C-3PO, ale ani noví hrdinové intergalaktického eposu. Síla i světelné meče jsou zpět!

Vstupenky na půlnoční projekci v ceně 150 Kč je možné zakoupit na pokladnách kina Bio Oko anebo on-line zde. Projekce bude ve 2D v originálním znění s českými titulky.

Sedmá epizoda, která právě míří do kin, je první části úplně nové trilogie STAR WARS, jejíž další díly spatří diváci postupně v letech 2017 a 2019. Filmy produkuje společnost Lucasfilm, kterou v roce 2012 získal od George Lucase do svého portfolia Walt Disney. Režisérem sedmé epizody je J. J. Abrams, který stál za kamerou nejnovějších sci-fi příběhů kapitána Kirka Star trek (2009) nebo Star Trek: Do temnoty (2013). V hlavních rolích se vrací například Mark Hamill (Luke), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (Leia) nebo Peter Mayhew (Žvejkal).

MARK WATNEY TO ZVLÁDL!

Ve středu proběhla v kině Bio Oko speciální předpremiérová projekce FUTURE NIGHT: Marťan. Nejen že diváci byli jedni z prvních, kdo film viděl, ale taktéž, jak už je u našich akcí zvykem, si odnesli nějaký ten zážitek navíc. Ve foyer vznikla marsovská krajina s provizorním habem se zaklýčenými bramobory. Každý návštěvník obdržel před vstupem do kina od našich Marťanek KPZ, tedy krabičku poslední záchrany na Marsu. A také mohl vyhrát jednu z krásných cen. Děkujeme vám všem, kteří jste na projekci přišli. Mimochodem bylo vyprodáno, díky!

Fotografie z akce můžete vidět v záložce fotografie anebo na našem Facebooku.

FUTURE NIGHT: MARŤAN /30.9. 23.00 BIO OKO/

FUTURE GATE Vás zve na předpremiéru očekávaného snímku MARŤAN v hlavní roli s Mattem Damonem, která proběhne ve středu 30. září ve 23.00 v kině Bio Oko. Režisér Ridley Scott (Vetřelec, Blade Runner) přináší divákům příběh astronauta, který s důvtipem a nevyčerpatelným smyslem pro humor bojuje na nehostinné rudé planetě o přežití a návrat na Zemi. Filmová adaptace s hvězdným obsazením (kromě Matta Damona například Jessica Chestain nebo Sean Bean) vznikla podle úspěšné knižní předlohy Andyho Weira (2011). Vstupenky na předpremiéru s tematickými dekoracemi, Marťany v kině i soutěží v ceně 150 Kč je možné zakoupit na pokladnách kina Bio Oko anebo on-line zde. Aktuální informace naleznete na naší facebookové stránce.

Astronaut Mark Watney (Matt Damon) v průběhu mise na Mars málem zahynul v prašné bouři a ostatní členové jeho posádky opustili rudou planetu v domnění, že je mrtvý. Nemá jak odeslat posádce zprávu, že přežil. Vyzbrojen svým humorem, důvtipem a technickými znalostmi se nevzdává, bojuje o přežití a snaží se vyslat nouzové volání na Zemi. V okamžiku, kdy se mu to podaří, začne miliony kilometrů daleko od něj tým vědců pracovat na záchranné misi, aby dostal nedobrovolného sci-fi Robinsona domů.

Filmová adaptace populární knižní předlohy Andyho Weira přichází letos do kin s velkým očekáváním. Kromě knižní předlohy byla atmosféra filmu s osamoceným hrdinou inspirována také snímkem Pád do ticha (2003), natočeném podle dramatického příběhu dvou horolezců, kteří přežili tragickou nehodu v peruánských Andách. Film byl konzultován s odborníky z NASA, kteří v něm vidí potenciál pro propagaci lidské mise na Mars i v oblasti podpory pro další průzkum vesmíru.

ŠÍLENÁ POSTAPO PARTY SE ŠÍLENÝM MAXEM

Kdo se ve čtvrtek 14. května dostal náhodou do kina Bio Oko, nemohl věřit svým vlastním očím. Na speciální projekci Future Night – Šílený Max: Zběsilá cesta dorazilo více jak sto fanoušků ve vymazlených postapokalyptických kostýmech, kteří vytvořili pro vyprodané kino jedinečnou atmosféru, kterou podtrhli tematické dekorace od Psy.cho’s Nest a Junktown festivalu. Welcome drink se podával v tajemných ampulích, ve foyer byl zaparkován bourák, aby si diváci mohli odnést fotku na památku, fanoušci v kostýmech dostali i placku a ti šťastnější měli šanci vyhrát tričko z filmu anebo vstupenku na letní postapokalyptický festival Junktown. Zkrátka Future Night Šílený Max se opravdu povedla! Děkujeme všem divákům, fanouškům v kostýmech a partnerům akce. Fotky z akce naleznete ve fotogalerii.

Pokud vás takto laděná akce zaujala, nezapomeňte v létě navštívit Junktown! Jediný postapo festival u nás. Ochutnávku jste si mohli užít v dolní části kina.

foto Jana Křivánková

FUTURE NIGHT: ŠÍLENÝ MAX: ZBĚSILÁ CESTA /14.5.2015 20.30 BIO OKO/

Stejně jako nájezdníci k bezbrannému konvoji se neúprosně přibližuje i premiéra filmu Mad Max: Fury Road.  Všichni napjatě očekáváme, zda bude film Fury Road tak dobrý jako Road Warrior nebo tak špatný, jako Thunderdome. Inu, je jediný způsob, jak to zjistit.

Přijďte podpořit Šíleného Maxe na začátku jeho zběsilé cesty! Jak jinak než ve velkém stylu: čekají Vás jak speciální postapokalyptické dekorace od Psy.cho’s Nest a Junktownu, tak spousta kostýmů – pro každého, kdo přijde v kostýmu, budeme mít malou pozornost. Po projekci vás bude navíc čekat party v Oku do kolika jen vydržíte!
Ve spolupráci s Junktownem pro Vás Future Gate zkrátka připravila akci, na kterou jen tak nezapomenete, a to ani když bude Fury Road ještě o něco horší, než Thunderdome. To už ale stejně ani není možné, protože bude chybět Mel Gibson s účesem na Jágra.

Raději si ale kupte vstupenku ještě dnes – brzo to s nimi bude jako s benzínem v Mad Max – beznadějně dojdou! Cena vstupenky je 150 Kč.
Projekci pořádají: Future Gate Sci-fi Film FestivalBIO|OKOJunktownPsy.cho’s Nest
Předprodej on-line zde anebo na pokladně kina Bio Oko /Fratiška Křížka 15, Praha 7/.
Skupina na Mad Max v kostýmech na Facebooku zde.

Future Nights jsou speciální projekce nejočekávanějších sci-fi filmů v předpremiéře. Kromě skvělých filmů se vám vždy budeme snažit zážitek umocnit instalací výjimečnými dekorací, pozváním fanoušků v kostýmech vašich oblíbených sci-fi filmů a tématickými dárky. Na první Future Night konané 5.listopadu 2014 jsme uvedli nejočekávanější sci-fi roku, film Chritophera Nolana INTERSTELLAR. Fotogalerii a podrobnosti o projekci naleznete níže.

PŮLNOČNÍ INTERSTELLAR? VYPRODÁNO!

Děkujeme všem za účast na půlnoční projekci nového filmu Christophera Nolana INTERSTELLAR. Vedle skvělého filmu, jste se mohli vyfotit s fanoušky sci-fi filmů v kostýmech svých oblíbených hrdinů, ve foyer kina obdivovat speciální vesmírnou výzdobu. Diváci dostali energy drink, aby náhodou nezaspali putování neznámými galaxiemi, a na cestu domů sladký koblížek.

Fotogalerii z akce naleznete na Facebookových stránkách festivalu Future Gate.

BUĎTE PRVNÍ, KDO UVIDÍ NEJOČEKÁVANĚJŠÍ SCI-FI FILM LETOŠNÍHO ROKU!!!

Festival sci-fi filmů FUTURE GATE FESTIVAL a Bio Oko vás zvou na půlnoční projekci dlouho očekávaného filmu Christophera Nolana INTERSTELLAR. Ta se uskuteční ve středu 5. listopadu ve 23.59 v Biu Oko. Kromě sci-fi snímku oscarového režiséra s hvězdným obsazením (Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Ellen Burstyn, Michael Caine), který vstupuje do českých kin 6. listopadu, čeká na diváky i speciální výzdoba foyer kina, návštěvníci z jiné galaxie, překvapení i dárek. Vstupenky v ceně 150 Kč je možné zakoupit na pokladnách kin Bio Oko, Světozor nebo Aero nebo pro online nákup klikejte na čas projekce ve žlutém poli v linku zde:
http://www.biooko.net/cz/film/6972/Interstellar-%7C-Future-Gate/

„Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.“

INTERSTELLAR vypráví příběh expedice, která se vydává za hranice známého světa a času přes červí díru s nelehkým úkolem najít záchranu pro lidstvo ze zdevastované Země. Po velkofilmech Temný rytíř a Počátek připravil Christopher Nolan pro své fanoušky na podzim 2014 další zajímavý filmový projekt INTERSTELLAR. Dlouho očekávané sci-fi staví na hvězdném obsazení. Hlavní role ve filmu ztvárnili například držitelé Oscara Matthew McConaughey (Klub poslední naděje), Anne Hathaway (Bídníci), Ellen Burstyn (Alice už tu nebydlí) nebo Michael Caine (Pravidla moštárny). INTERSTELLAR přináší do českých kin společnosti Warner Bros. Pictures a Paramount Pictures ve spolupráci s produkční společností Legendary Pictures a Syncopy/Lynda Obst Productions.

Půlnoční projekce snímku Interstellar pod hlavičkou Future Night přináší fanouškům festival sci-fi filmů Future Gate ve spolupráci s kinem BIO OKO.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *